قارچ اسلایس شده

بسیاری از ما هر روز و یا بعضی از مواقع جهت خرید ناهار و یا شام به فست فود های سراسر شهر مراجعه میکنیم تا وعده غذایی مورد نظر را خریداری کنیم. هستند کسانی که مایلند همراه با پیتزا و یا ساندویچ خود قارچ هم به عنوان یک طعم دهنده و مواد اضافی همراه غذای خود سفارش دهند. به نظر شما تمام فست فود ها قارچ را به صورت زنده خریداری کرده و آنرا به صورت قارچ اسلایس شده در می آورند؟؟

شاید برخی از فست فود ها بنا به دلایلی مانند صرفه جویی در هزینه ها ویا تعداد مشتریان کم و داشتن وقت زیاد برای تهیه مواد اولیه  این کار را انجام دهند اما مطمئنا فست فود هایی که تعداد مشتری و سفارش بالایی در روز دارند اصلا فرصتی برای درست کردن قارچ اسلایس شده ندارند و بیشتر به دنبال این هستند که از مواد آماده و نیم پز شده استفاده کرده و در سریع ترین زمان سفارش مشتریان خود را با بالاترین کیفیت برای آنان سرو کنند.

یکی از تولیدات شرکت هیلدانه تولید قارچ اسلایش شده می باشد. این قارچ ها از بهترین نوع قارچ های تولید شده به صورت دستچین انتخاب شده و توسط دستگاه های مخصوص در محیطی بهداشتی خرد شده و توسط پرسنل مجرب و با تجربه به صورت حرفه ای بسته بندی میشوند تا بتوانند قارچی با بالاترین کیفیت را به مصرف کننده برسانند بی آنکه قارچ زخمی و یا لکه دار و بد مزه شود.

قارچ های تولیدی گروه کشت و صنعت هیلدانه همگی آبدار و تازه و در بهترین شرایط تولیدی به بار آمده و با استفاده از کود های طبیعی پرورش یافته اند. قارچ هایی که به این صورت تولید ، برش و بسته بندی میشوند ارزش غذایی بالایی داشته و تا زمانی که به دست مشتری می رسند ارزش غذایی و تازگی خود را حفط میکنند.

قارچ اسلایش شده هیلدانه در هنگام طبخ سریع سرخ میشود و آماده مصرف در فست فود ها و یا منازل خواهد شد. افرادی که تمایلی به میل کردن قارچ به صورت سرخ کردنی ندارند میتوانند قارچ اسلایس شده را در محفظه های مخصوصی که برای قارچ اسلایس شده طراحی شده اند قرار داده و نسبت به کباب کردن آن اقدام کنند. بی شک هر شخصی حتی اگر اولین بار باشد که به خوردن قارچ روی آورده است در صورتی که قارچ کباب شده را به همراه نمک و آبلیمو ی تازه سرو کند دوست دار همیشگی این میان وعده خوشمزه خواهد شد.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :